Ballina Kronika E rëndë në Itali/ 28-vjeçari shqiptar i jep fund jetës! Hidhet nga...

E rëndë në Itali/ 28-vjeçari shqiptar i jep fund jetës! Hidhet nga pallati 50 metra i lartë e ndërron jetë në vend

Një ngjarje e rëndë u regjistrua mëngjesin e sotëm në zonën e Brindisit në Itali. Sipas mediave italiane, një 28-vjeçar shqiptar është hedhur nga tarraca e një pallati e për pasojë ka humbur jetën.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Casale në Brindisi. Deri më tani, nuk dihen ende shkaqet që e shtynë të riun shqiptar të ndërmarrë një akt të tillë.

Autoritetet shkuan menjëherë në vendngjarje dhe aktualisht po vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

Kjo skenë e rëndë është shikuar nga dhjetëra dëshmitarë, që kanë qenë duke kaluar rastësisht në atë zonë.

Artikulli paraprakJanë gjetur bomba dore dhe municion në një fshat të Tetovës
Artikulli tjetërZendeli për Rexhepin: Nuk është ai Kastriot që unë kam njohur! (VIDEO)