Ballina Aktualitet LIVE/Konferencë e përbashkët për shtyp nga ministri i Punëve të Jashtme, Bujar...

LIVE/Konferencë e përbashkët për shtyp nga ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski dhe ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski (VIDEO)

Konferencë të përbashkët për shtyp nga ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski dhe Ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski

Pas tragjedisë së tmerrshme në Bullgari, ku mbetën të vrarë 46 shtetas të Maqedonisë së Veriut, mes të cilëve 12 fëmijë, ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski dhe ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Blagoj Boçvarski, janë duke mbajtur një konferencë të përbashkët për shtyp.

Artikulli paraprak(VIDEO) Si dukej vendi i tragjedisë një ditë më parë, “korrupsioni vret”, thotë autori i videos
Artikulli tjetërTragjedia e autobusit me shqiptarë në Bullgari, çfarë shkruan presidenti rus, Vladimir Putin?