Ballina Aktualitet Mediat turke publikojnë videon, ja çfarë po bënin për herë të fundit...

Mediat turke publikojnë videon, ja çfarë po bënin për herë të fundit turistët e ndjerë nga Maqedonia e Veriut (VIDEO)

Mediat turke kanë publikuar disa pamje nga hoteli ku po qëndronin shtetasit e Maqedonisë së Veriut, shumica e të cilëve sot humbën jetën gjatë aksidentit të autobusit në Bullgari.

Në pamjet e siguruara nga hoteli shihet se si fëmijë hyn dhe dalin nga objekti, në drejtim të autobusit.

Mediumet gjithashtu kanë publikuar pamje edhe nga shëtitjet që shtetasit e Maqedonisë së Veriut kanë realizuar në Stamboll.

Në pamje shihet se si një pjesë prej tyre vallëzojnë nën tingujt e muzikës, ndërsa pjesa tjetër ushqen shpezët në afërsi të detit.

Artikulli paraprakMisteri i shpërthimit të autobusit me shqiptarë, mediat: Kishte fuçi me naftë
Artikulli tjetërNjë hetim, gjoba dhe pezullime: Disiplina nuk kursehet me klubet shqiptare