Ballina Aktualitet Mickoski paraqitet nga klinikat e Shkupit

Mickoski paraqitet nga klinikat e Shkupit

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski ka publikuar fotografi nga spitali. Ai shkruan se ka pasur intervenim të lehtë kirurgjik. Ai ka operuar indin dhjamor të qafës.

“Një ditë dinamike. Një deputeti i rr ë m b y e r, k r i m, sh a n t a zh, turp, dhe normalisht dëshira më e madhe e LSDM-BDI-së që unë të mos isha në politikë… Dhe pas 45 minutash të një intervenimi të lehtë kirurgjik që u planifikua më herët, por u zvarrit për shkak të fushatës, ndihem mirë”, ka shkruar Mickoski.

Artikulli paraprakDuart e ftohta, treguesi i problemeve të tjera shëndetësore
Artikulli tjetërApasiev: KASTRIOT REXHEPI po mbahet me F O R C Ë