Ballina Argëtim Jetë & Stil Ministrja e Ramës “revoltohet” me shkodranin, e gjuan me plehrat që i...

Ministrja e Ramës “revoltohet” me shkodranin, e gjuan me plehrat që i hodhi nga dritarja (Video)

Ministrja e qeverisë Rama, Edona Bilali i është bashkuar aksionit për një Shqipëri të Pastër.

Ajo ka postuar në rrjetet sociale një video mesazh sensibilizues për qytetarët që e ndotin ambientin duke i hedhur plehrat vend e pa vend.

Në video ministrja për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Bilali duket teksa pastron poshtë pallatit kur një djalë hedh qesen me plehra. Ajo e merr dhe ia kthen pas duke thënë: edhe Shkodra asht shpia jote, mos i hidh plehnat nga dritarja!

Artikulli paraprak110 grabitje në vilat luksoze! Prangosen 4 shqiptarët në Itali, ja si vidhnin në pak sekonda të paarmatosur florinj e sende të shtrenjta
Artikulli tjetërKolesterol i lartë, shikoni se çfarë hani! Ky është fajtori