Ballina Kronika Ngjarje e rëndë në një fshat të Tetovës

Ngjarje e rëndë në një fshat të Tetovës

Dje (28 nëntor) në ora 05:20, personat me inicialet K.T. (38), J.B. (49), A.D. (28) dhe R.Sh (29) të gjithë nga Republika e Kosovës, në SPB Tetovë kanë raportuar se rreth orës 04:00 në një objekt hotelerie në Sedlarcë të Epërme të Tetovës, ku kanë qenë duke qëndruar, janë  s u l m u a r  fizikisht nga disa persona, përfshirë edhe pronarin e objektit. Sipas denoncimit thuhet se  s u l m u e s i t  kanë përdorur edhe mjete metalike dhe dy prej tyre dyshohet se kanë pasur  a r m ë  z j a rr i. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Video bonus:

Artikulli paraprakDeputetja shqiptare tregon se i është rikthyer tumori, mesazhi prekës: Mos harroni ta doni jetën
Artikulli tjetërStuhia e fortë në Stamboll, viktima dhe dëme të mëdha, era përmbys maunet dhe makinat (VIDEO)