Ballina Aktualitet Taravari: Sonte në orën 20:15 do të jem në emisionin “Pressing” në...

Taravari: Sonte në orën 20:15 do të jem në emisionin “Pressing” në televizionin T7

Sonte në orën 20:15 do të jem në emisionin “Pressing” në televizionin T7.
Ju ftoj të na ndiqni, shkruan Arben Taravari, sekretar gjeneral i ASH-së dhe kryetar i Komunës së Gostivarit.

Вечерва во 20:15 часот ќе бидам во емисијата „Пресинг“ на телевизија Т7.
Ве поканувам да не следите.

Bu akşam saat 20:15’te Televivizyon T7’nin “Presing” programında olacağım.
Beni izlemenizi davet ediyorum.

Në ndërkohë, sekretari gjeneral i Besës, Arjanit Hoxha paralajmëron praninë e tij në emisionin 200 të Alsat:

@tetovanews