Ballina Kronika 25-vjeçarja nga Tetova ndalohet në rrugën e Kodrës së Diellit, drejtonte „xurxull“...

25-vjeçarja nga Tetova ndalohet në rrugën e Kodrës së Diellit, drejtonte „xurxull“ makinën dhe nuk iu bind urdhërit të policisë

Pjesëtarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës. dje (13 dhjetor), rreth orës 12 e 15 minuta kanë ndaluar 25-vjeçaren nga Tetova me inicialet A.M., e cila në rrugën rajonale Kodra e Diellit-Tetovë, nën efektin e  a l k o o l i t  ka drejtuar veturën e tipit „Volkswagen Polo“ me targa të Tetovës dhe ka refuzuar t`i bindet urdhërit policor, njofton SPB-Tetovë, transmeton Tetova News.

Ajo është ndaluar në stacionin policor të Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Video bonus:

Artikulli paraprakTërmet i fuqishëm 7.3 ballë në Indonezi, jepet alarmi për cunami (VIDEO)
Artikulli tjetërItalia drejt gjendjes së jashtëzakonshme për shkak të Covid-19