Ballina Aktualitet Erion Veliaj: Shumë kënaqësi të prisja kreun e ri të Komunës së...

Erion Veliaj: Shumë kënaqësi të prisja kreun e ri të Komunës së Tetovës, mikun tim, Bilall Kasami

Shumë kënaqësi 🙏🏼 të prisja kreun e ri të Komunës së Tetovës, mikun tim, Bilall Kasami – I urova suksese në detyrën e re dhe mezi pres që të rinjtë shqiptarë këtej dhe andej kufirit, ta kthejnë vitin tjetër, kur Tirana të jetë Kryeqyteti Evropian i Rinisë, në një vit fantastik promovimi për ta. 🇦🇱❤️

🇲🇰

Artikulli paraprakLira turke rikthen vlerën pas njoftimit të mekanizmit të ri të presidentit Erdogan
Artikulli tjetërVIDEO/Ganimete Musliu e quan “rrugaç” dhe i hedh gotën me ujë Minsitrit të Bujqësisë, Faton Peci