Ballina Kronika Ishte në kërkim, kapet 32-vjeçari nga Tetova

Ishte në kërkim, kapet 32-vjeçari nga Tetova

Pjesëtarët e uniformave blu nga Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë kanë arrestuar dje në rrugën “Ivo Llola Ribar” 32-vjeçarin nga Tetova me inicialet E.I., i cili me urdhër të gjykatës kërkohej për vuajtje të dënimit me burg.

E.I. është dërguar në stacionin policor dhe më pas është dorëzuar në Burgun e Tetovës për vuajtje të dënimit, njofton SPB-Tetovë.

Më SHUMË LAJME nga KRONIKA lexoni në faqen KRONIKA E ZEZË!

Video bonus:

Video bonus:

 

Artikulli paraprakPolicja zvicerane që plagosi shqiptarin nga Kosova del para togave të zeza, sa mund të dënohet
Artikulli tjetërBorë e madhe, aksidentohet autobusi në Vjenë të Austrisë (VIDEO+FOTO)