Ballina Kronika Ngjjarje e rëndë në një familje shqiptare në Itali

Ngjjarje e rëndë në një familje shqiptare në Itali

Një 38-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar nga karabinierët pasi ka sulmuar dhe kërcënuar me j e t ë gruan e tij. Ngjarje ndodhi dje në Brugherio (Monza), në sy të tre fëmijëve të tij të vegjël.

“Do të të djeg të gjallë” i tha i shoqi duke e ndjekur me çekiç pasi e shtyu dhe e goditi.

Gruaja 32 vjeçe, u ndihmua nga fqinjët të cilët duke dëgjuar britmat e saj, ndërkohë kishin telefonuar p o l i c i n ë.

Pas këtij episodi shqiptari është arrestuar dhe pritet të dënohet. /abcnews.al/

VIDEO bonus:

Video bonus:

Artikulli paraprakGjendet i ngrirë nga temperaturat 27 vjeçari në Malin e Moravës
Artikulli tjetër6 ushqimet që pastrojnë mushkëritë nga nikotina