Ballina Shëndeti Këshilla Nuk keni kohë të hekurosni rrobat? Ky truk i thjeshtë do t’ju...

Nuk keni kohë të hekurosni rrobat? Ky truk i thjeshtë do t’ju shpëtojë (VIDEO)

Nëse nuk keni edhe aq kohë që të hekurosni rrobat, mos u merakosni pasi ekziston një truk super i thjeshtë. CEO i Landry Heap, Dejan Dimitrov zbuloi se shumica e rrobave nga tharësja mund të hekurosen nëse vendosni në të vetëm dy ose tre kuba akulli.

Nxehtësia do të shkrijë akullin dhe do të krijojë avull, i cili bën të mundur drejtimin e pjesës më të madhe të palosjeve të rrobave si një hekur. Nëse po pyesni nëse në të vërtetë funksionon ky truk, shikoni këtë video që është postuar në Youtube.

Artikulli paraprakVrasje në fshatin Matkë të Komunës së Sarajit
Artikulli tjetërOmicron, në mes të janarit do të jetë varianti dominues në BE