Ballina Argëtim Showbiz Urimi i veçantë i Arif Ziberit për Vitin e Ri

Urimi i veçantë i Arif Ziberit për Vitin e Ri

“I kemi të gjitha…”…kjo do të ishte fjalia që do të kisha dëshirë ta shkruaja.

Edhe sikur vërtet t’i kishim, sikur u vërtetuam se SHËNDETI është megjithatë mbi të gjitha.

Pra, ju uroj shëndet juve, miqtë e mi. E të tjerat, do vijnë më rend.

URIME!

Ky është urimi për Vitin e Ri 2022 nga këngëtari i grupit Elita 5, Arif Ziberi.

Artikulli paraprakAksident i rëndë në aksin Dibër-Strugë, e përfshirë edhe një makinë me targa zvicerane, plagosen rëndë dy persona
Artikulli tjetërKasami uron Vitin e Ri dhe takon punëtorin që u plagos në Leshnicë, zjarrfikësit dhe darkon me punonjësit e Ndërmarrjes Publike Komunale “Tetova” (FOTO)