Ballina Kronika Zjarri shkrumbon një shtëpi në Radiovcë të Tetovës (FOTO)

Zjarri shkrumbon një shtëpi në Radiovcë të Tetovës (FOTO)

Kulmi dhe muret e një shtëpie të një banori të Radioovcës së Tetovës janë djegur dje nga zjarri që ka rënë rreth orës 11:00. Nga zjarri nuk ka të lënduar.

– Zjarri ka rënë në shtëpinë e 61-vjeçarit R.B. në Radiovcë të Tetovës. Me ndërhyrjen e Shërbimit të Zjarrfikësve të Tetovës, zjarri është lokalizuar për një kohë të shkurtër. Kontrollin e ka bërë një ekip nga SPB Tetovë, njofton SPB-Tetovë, transmeton Tetova News.

Njësia e zjarrfikësve të Tetovës ka bërë të ditur se kanë intervenuar me shtatë zjarrfikës me dy automjete.

Artikulli paraprakNë Tetovë janë arrestuar tre … indianë
Artikulli tjetërArrestohet në Zhelinë 53-vjeçari nga Shkupi, ja çka transportonte drejt Tetovës!