Ballina Aktualitet Incident në Kodrën e Diellit, arrestohen 4 persona

Incident në Kodrën e Diellit, arrestohen 4 persona

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Kodrën e Diellit, ku janë përfshirë disa persona nga Shkupi dhe Tetova.

Ministria e Punëve të Brendshme ka bërë të ditur se dje në orën 13.30, në një lokal në Kodrën e Diellit, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë kanë arrestuar personat me inicialet E.H.(34 vjeç), S.I. (30 vjeç), B.L. (32 vjeç) dhe D.D. (25 vjeç), të gjithë nga Shkupi, pasi rreth orës 13.00, para objektit të hotelerisë, kanë sulmuar fizikisht Zh.N. (49 vjeç) nga fshati Bërvenicë dhe C.B. (28 vjeç) nga Tetova.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të bëhet procedimi përkatës.

Video bonus:

 

Artikulli paraprakKy qytet ka formën e një njeriu
Artikulli tjetërIncident në Mavrovë, 8 të arrestuar nga Gostivari dhe Kosova, plagosen rëndë dy persona