Ballina Argëtim Showbiz Luana Vjollca me pushime në Afrikë, ndan fotot seksi e veshur me...

Luana Vjollca me pushime në Afrikë, ndan fotot seksi e veshur me bikini

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, ka nisur pushimet e para për vitin 2022. Ajo ka zgjedhur “të arratiset” për në Mauritius, një vend në Afrikën Lindore.

Luana nuk ka nguruar të ndajë edhe disa poza me ndjekësit në Instagram, ku shfaqet shumë seksi dhe në super formë.

E veshur me body të bardha, Luana ka uruar të gjithë fansat e saj, duke shkruar: “Gëzuar 2022”./abcnews.al

Artikulli paraprakKaosi dhe shkatërrimi i selisë së PD-së, OSBE: Po ndjekim gjithçka
Artikulli tjetërMbështetësit e tij “përcjellin” Berishën poshtë pallatit: Protesta e radhës shumë shpejt