Ballina Argëtim Showbiz Eva Mendes zbulon arsyen pse hoqi dorë nga aktrimi

Eva Mendes zbulon arsyen pse hoqi dorë nga aktrimi

Eva Mendes ka zbuluar më në fund arsyen pse hoqi dorë nga aktrimi rreth një dekadë më parë. “U lodha duke luftuar për rolet e mira”, tha ajo në një intervistë të fundit me revistën Variety. Më tej, ylli i “Fast Five” theksoi se nuk i ka munguar aktrimi dhe se është fokusuar te fëmijët.

“Thjesht ishte një moment ku mendova, ‘Unë do të krijoj mundësitë e mia dhe do të bëhem producent i gjërave dhe do të krijoj materialin tim’, por thjesht nuk ia vlente për mua.” Duke folur për mundësitë më të mira që ofrohen për aktoret latine në ditët e sotme, ajo tha se është e lumtur ku është tani.

“Ka më shumë mundësi për aktoret latine tani, por kur u përkula 10 vjet më parë, nuk po më ofroheshin gjëra që nuk ishin veçanërisht latine,” tha ajo. “Është emocionuese që gjërat janë ndryshe tani, kështu që kush e di se çfarë do të bëj në të ardhmen. Por tani për tani, po e mbaj në shtëpi me fëmijët e mi.”

Eva Mendes Claps Back After Instagram Troll Says She’s “Getting Old”

Eva dhe partneri i saj Ryan Gosling janë prindër të dy vajzave. /abcnews.al

Artikulli paraprakStudimi: Përdorimi i celularit përshpejton plakjen
Artikulli tjetërParalajmëron shefi i NATO-s: Ukraina dhe mbështetësit e saj do përballen me dimër të vështirë