Ballina Kronika Dasma kthehet në tragjedi, dhëndri vritet në ditën e martesës

Dasma kthehet në tragjedi, dhëndri vritet në ditën e martesës

Një dasmë përfundoi në një tragjedi kur dhëndri u qëllua për vdekje. 32 vjeçari Marco Antonio Rosales Contreras, i cili u martua me të fejuarën e tij avokate në qytetin e saj të lindjes, Caborca në Meksikë , u qëllua me armë disa metra larg të ftuarve të dasmës vetëm disa minuta pasi lidhi kurorë.

Anëtarët e familjes dhe të ftuarit u përpoqën të ndihmonin Contreras, por ai vdiq para se të mund të shkonte në spital, raportuan mediat e huaja. Motra e dhëndrit u plagos në të shtënat. Nusja e shkatërruar u pa me fustanin e gjakosur duke u larguar nga trupi i pajetë i të shoqit. /abcnews.al

Artikulli paraprakKina, Rusia dhe Irani: Një bosht i ri i tiranisë
Artikulli tjetërJa pse Elon Musk hyri në selinë e Twitter me lavaman në duar (VIDEO)