Ballina Argëtim Showbiz Semi tregon marrëdhënien me Bojken Lakon: E kam shumë xhan, por ka...

Semi tregon marrëdhënien me Bojken Lakon: E kam shumë xhan, por ka diçka

Semi Jaupaj dhe Bojken Lako janë një ndër dyshet më të komentuara, ndonëse i kanë dhënë fund lidhjes së tyre disavjeçare.

Së fundmi, këngëtarja ka thënë se edhe pse të ndarë, ruajnë një raport të mirë bashkë.

“Mendoj mik është pak fjalë e madhe se nuk do pija kafe, por mirënjohja do të ngelet”, u shpreh ajo në “Goca dhe Gra”.

Më tej, Semi shtoi se e ka shumë xhan dhe do ta respektonte gjithmonë, por vetëm kaq, jo si me miqtë e tjerë.

“Unë shokët e mi i kam shumë të afërt, shpenzoj shumë kohë me ta, flas shumë, Bojken nuk mund ta quaj shok të këtij niveli. Kam shumë respekt, e kam shumë xhan dhe më duket njeri shumë i bukur, pra i bukur si njeri, por për dreka darka jo. Nëse do me lidhte puna patjetër, nëse do e shihja do i flisja, nëse do kishte ditëlindjen do e uroja”, tha këngëtarja./abcnews.al

Artikulli paraprakLufta në Ukrainë, liderët e BE-së takohen sot në Pragë
Artikulli tjetër200 miliardë euro për krizën, Scholz e quan “të justifikuar” planin e ndihmës për energjinë