Ballina Aktualitet Vizita e papritur në Turqi, Rama ndan foto nga takimi me Erdoganin

Vizita e papritur në Turqi, Rama ndan foto nga takimi me Erdoganin

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Turqi, ku është takuar me presidentin turk Rexhep Erdogan.

Rama ka ndarë në foto nga takimi, krahas së cilës ka vendosur flamurin shqiptar dhe atë turk.

Takimi i Ramës me Erdogan u mbajt në Kompleksin Presidencial.

Vizita vjen pas mbylljes së kopshtit të kolegjit “Turgut Ozal” dhe kolegjit të vajzave “Mehmet Akif”, e cila sipas mediave turke, ndodhi me kërkesë të Erdogan.

Artikulli paraprakVdekja parashikohet deri në 14 vjet më herët, pse është më i rrezikuar ky grup njerëzish
Artikulli tjetërAmerikanët dërgojnë në Ukrainë armën që i fut të dridhurat Putinit