Ballina Kronika Kapet me dy kuaj të ngarkuar me dru, ndalohet 31-vjeçari nga një...

Kapet me dy kuaj të ngarkuar me dru, ndalohet 31-vjeçari nga një fshat i Tetovës

Foto ilustruese

Pjestarët e policisë e SPB-Tetovë dje (15 nëntor), rreth orës 13:45 në Pallçisht të Poshtëm të Tetovës kanë ndaluar 31-vjeçarin me inicialet E.M. nga ky fshat, i cili paraprakisht në rrugën lokale kishte qenë duke transportuar dru zjarri me dy kuaj pa poseduar dokumentet e nevojshme. Atij i janë konfiskuar drutë dhe një sharrë motorike dhe i janë dorëzuar Policisë Pyjore për veprime të mëtejshme, pas së cilës kundër E.M. do të vijojë një parashtresë përkatëse, njofton SPB- Tetovë.

Video bonus:

Video bonus:

Video bonus:

Video bonus:

 

Artikulli paraprakI riu nga Gostivari “zhdëp në dru” 20-vjeçaren nga Tetova
Artikulli tjetërElon Musk i vendos punonjësve të Twitter ultimatum: Ose angazhohuni intensivisht, ose largohuni