Ballina Kronika Momenti kur Sokol Halili ka lëvizur në rrugët e Suharekës në natën...

Momenti kur Sokol Halili ka lëvizur në rrugët e Suharekës në natën kur kreu vrasjen (VIDEO)

Të mërkurën vrau ish-bashkëshorten shtatzënë, Hamide Magashin, derisa këtë të premte Sokol Halili refuzoi që të binte në duart e policisë dhe ia mori jetën edhe vetes.

Por natën kur kishte vrarë ish-gruan para Klinikës së Gjinekologjisë, ai ishte arratisur.

KlanKosova.tv sjell pamjet ekskluzive kur Halili kishte qarkulluar në këmbë në qytetin e Suharekës, në natën që kishte kryer krimin.

Artikulli paraprakFamilja Magashi kërkon hetim edhe ndaj familjarëve të Sokol Halilit (VIDEO)
Artikulli tjetërVIDEO/ Brazili dhe Zvicra kalojnë në 1/16