Ballina Kronika Ndalohet një 18-vjeçar nga një fshat i Komunës së Zhelinës

Ndalohet një 18-vjeçar nga një fshat i Komunës së Zhelinës

Me datë 23.12.2022, në ora 00:10 në autostradën Tetovë-Shkup, në dalje për në Zhelinë të Tetovës, zyrtarët policorë nga SPB Tetovë kanë privuar nga liria persona U.R. (22), dhe A.L. (19), të dy nga Tetova, si dhe një 18 vjeçar nga Merova e Tetovës, pasi që në automjetin “Volkswagen Golf” me të cilin janë transportuar janë gjetur gjurmë  k o k a i n e.

Personat u ndaluan në Komisariatin e Policisë dhe pas dokumentimit të rastit, ndaj tyre do të vijojë një kallëzim përkatës.

Video bonus:

Video bonus:

 

Artikulli paraprakUniformat blu ndalojnë tre persona nga Tetova
Artikulli tjetërNdalohet një 34-vjeçar nga Piroku, rrahu një 64-vjeçar nga Tetova