Ballina Argëtim Showbiz Puthje pasionante dhe trëndafila, bashkëshorti surprizon në skenë Adelina Tahirin! (VIDEO)

Puthje pasionante dhe trëndafila, bashkëshorti surprizon në skenë Adelina Tahirin! (VIDEO)

Në të gjithë rrugëtimin e saj në “Dance Albania” në Tv Klan, Adelina Tahiri ka përmendur vazhdimisht mbështetjen e palëkundur që ka marrë nga bashkëshorti i saj. Sonte në natën finale të spektaklit, ajo i dedikon publikisht të dashurit të zemrës një falenderim të përzemërt.

Artikulli paraprakShtetet e Bashkuara, të shqetësuara nga ‘aktiviteti provokues ushtarak’ i Kinës pranë Tajvanit
Artikulli tjetërVajza që dyshohet se i mori jetën 16-vjeçarit nga Novosella sot del para togave të zeza