Ballina Argëtim Adelina Tahiri fiton “Dance Albania!” (VIDEO)

Adelina Tahiri fiton “Dance Albania!” (VIDEO)

Cindy Marina renditet e dyta

Adelina Tahiri u shpall kampionia e Dance Albania mes tre vajzave finaliste.

Në një natë të gjatë mes kërcimit, të ftuarve specialë, surprizave dhe emocioneve, “Dance Albania” i dhuroi audiencës një spektakël të vërtetë në këtë mbrëmje të fundit.

Melisa Lleshi ishte e eliminuara e parë, duke e bërë garën më të ngushtë mes Adelina Tahrit dhe Cindy Marinës.

Pas rrugëtimit të gjatë dhe të sukseshëm, publiku zgjodhi kërcimtaren e tyre të preferuar, Adelina Tahirin pas 14 javëve emocionesh dhe vallëzim.

@tetovanews