Ballina Kronika Sot në mëngjes u gjet pa shenja jete, publikohen fotografitë e 22-vjeçarit...

Sot në mëngjes u gjet pa shenja jete, publikohen fotografitë e 22-vjeçarit nga Mirusha e Malishevës

Sot, rreth orës 08:50, në fshatin Mirushë të Malishevës, një 22-vjeçar është gjetur pa shenja jete.

Burimet bëjne me dije se bëhet fjalë për Edison Thaçin.

Ai tha se me të marrë informatën, Policia bashkë me një ekip mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës.

“Sot rreth orës 8:50 në fshatin Mirushë-Malishevë është raportuar për një person i cili dyshohej të ishte pa shenja jete. Policia ka dalë në vend-ngjarje si dhe një ekip mjekësor të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës mashkull i lindur në vitin 2000. Në koordinim me Prokurorin e Shtetit rasti është duke u trajtuar si “Hetim i vdekjes”, tha Elezaj.

Sot rreth orës 08:50 në fshatin Mirushë të Malishevës, një 22-vjeçar është gjetur pa shenja jete.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në Gjakovë, Sheremet Elezaj.

Ai tha se me të marrë informatën, Policia bashkë me një ekip mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës.