Ballina Kronika U “kapën me presh në dorë”, ndalohen dy 36-vjeçarë nga Vrapçishti

U “kapën me presh në dorë”, ndalohen dy 36-vjeçarë nga Vrapçishti

Pjestarët e policisë të SPB Tetovë, dje (19 dhjetor), rreth orës 21:25, në Vrapçisht të Gostivarit, kanë privuar nga liria dy persona të moshës 36 vjeçe nga ky fshat për shkak se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre është gjetur m a r i j u a n ë.

Të dy janë ndaluar në Stacionin Policor Gostivar dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të përgatiten parashtresat përkatëse.

Video bonus:

@tetovanews