Ballina Kronika 26-vjeçarja nga Tetova përplas me makinë ish-partnerin e saj

26-vjeçarja nga Tetova përplas me makinë ish-partnerin e saj

Sektori për Punë të Brendshme -Tetovë ka njoftuar se në orët e para të ditës së sotme një 27-vjeçar nga Tetova ka raportuar në polici se ish-partnerja e tij e ka përplasur me makinë.

“Njëzet e shtatë vjeçari D.M. nga Tetova, mbrëmë (27 janar), në ora 03:30, në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 02:20 në rrugën “141” në Tetovë është aksidentuar nga automjeti tip “Alfa Romeo” me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar 26-vjeçarja A.M. me të cilën ishin në një lidhje një kohë të gjatë. Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.”, thonë nga SPB-Tetovë.

Момче од Тетово во полициска станица пријавило дека неговата поранешна девојка го удрила со автомобил во доцните вечерни часови додека одел пеш.

„Дваесет и седумгодишниот Д.М. од Тетово, ноќеска (27 јануари) во 3 часот и 30 минути во СВР Тетово пријавил дека околу 2 часот и 20 минути на улица „141“ во Тетово бил удрен од возило „алфа ромео“ со тетовски ознаки, што го управувала тетовката А.М.(26), со која подолго време биле во врска“, известува полицијата.

МВР дополнува дека се расчистува и документира случајот

Artikulli paraprakVIDEO/U mori jetën me sëpatë gruas dhe vëllait, publikohet momenti i ndalimit të 80-vjeçarit
Artikulli tjetërArianit Xhaferi: Grubi paska thënë se “e paskan gjetur kasafortën”…