Ballina Aktualitet Lajme Tetovë – Tetovarja rreh 24-vjeçarin, e ndihmon edhe kushërira

Tetovë – Tetovarja rreh 24-vjeçarin, e ndihmon edhe kushërira

Një ngjarje e pazakonë në rrugët e Tetovës

Njëzet e katër vjeçari me inicialet B.B. nga Tetova, dje (16 janar) në SPB Tetovë ka raportuar se gjysmë ore më herët në rrugën “Vëllezërit Milladinovi” në Tetovë, për shkak të keqkuptimeve të mëparshme është sulmuar fizikisht nga një 27-vjeçare nga një fshat i rrethinës së Tetovës dhe kushërira e saj 17-vjeçare, njofton SPB-Tetovë, transmeton tetova.com.

Po merren masa për pastrimin dhe dokumentimin e plotë të rastit.

Video bonus:

Video bonus:

Video bonus:

 

Artikulli paraprakU arratis nga burgu i Idrizovës, policia arriti të kap të burgosurin me dokumente të falsifikuara
Artikulli tjetërPendarovski: Ballkani Perëndimor në rrezik nga ndikimet e mundshme ruse