Ballina Argëtim Virale VIDEOJA E FRIKSHME E ELEKTRIÇISTIT MË TË GUXIMSHËM NË BOTË: Lëviz si...

VIDEOJA E FRIKSHME E ELEKTRIÇISTIT MË TË GUXIMSHËM NË BOTË: Lëviz si merimangë përgjatë linjës së energjisë elektrike, ndërsa poshtë tij është humnera

Videoja e elektriçistit që u shfaq në rrjetet sociale nuk lë askënd indiferent.

Skena është vërtet e frikshme.

Në video shihet një elektriçist i cili ka për detyrë të riparojë linjën elektrike në një lartësi të madhe.

Lëviz si merimangë përgjatë linjës së energjisë elektrike dhe e mbron vetëm një brez, ndërsa poshtë tij është humnera.

Për më keq, e gjithë kjo ndodh në mes të dimrit dhe borës së madhe.

Në komente njerëzit shprehin më së shumti admirim për guximin e tij të çmendur dhe përkushtimin në punë./TN

Artikulli paraprakEkspertët vlerësojnë se 9 mijë vdekje po ndodhin në ditë nga COVID-19 në Kinë
Artikulli tjetërUdhëtarët që festuan 2 herë Vitin e Ri, aeroplani niset në 2023, ulet në 2022-shin