Ballina Kronika Ndalohen dy persona rrugës për në Banjën e Tetovës

Ndalohen dy persona rrugës për në Banjën e Tetovës

Uniformat blu të Tetovës kanë ndaluar dy persona rrugës për në Banjën e Tetovës

Ja njoftimi i SPB-Tetovë:

Pjestarët e policisë të SPB Tetovë mbrëmjen e djeshme (2 janar), rreth orës 21:30, në rrugën për në lokalitetin “Banja” në Tetovë, kanë privuar nga liria personat me inicialet S.A. (50) dhe A.J. (36), të dy nga Tetova, për shkak se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre kanë gjetur marijuanë.

Ata janë ndaluar në Stacionin Policor Tetovë dhe pas dokumentimit të rastit kundër tyre do të përgatiten parashtresat përkatëse.

Video bonus:

Artikulli paraprakUdhëtarët që festuan 2 herë Vitin e Ri, aeroplani niset në 2023, ulet në 2022-shin
Artikulli tjetërGrabitet një makinë në Tetovë, pronari kërkon ndihmën e uniformave blu