Ballina Top Lajm Diçka e pazakontë ka ndodhur në Bruksel me gazetarët Kushtrim Sadiku dhe...

Diçka e pazakontë ka ndodhur në Bruksel me gazetarët Kushtrim Sadiku dhe Arben Ahmeti (VIDEO)

Përderisa gazetarët e Kanal10, Arben Ahmeti e Kushtrim Sadiku po raportonin direkt nga Brukseli, një gjë e pazakontë u ka ndodhur atyre në Bruksel.

Një qytetar u është afruar me agresivitet që të dyve, duke bërtitur.

Madje, në një moment, qytetari bën edhe kontakt fizik me gazetarin Sadiku.

Nuk dihen motivet e rrebelimit të tij ndaj gazetarëve nga Kosova, që shkuan ta përcillnin takimin e kryeministrit Albin Kurti me president Aleksandar Vuçiq. /Gazeta10

Artikulli paraprakTërmeti shembi konviktin! 19-vjeçarja u shpëtua pas 3 ditësh nën rrënoja dhe me aeroplan u transferua në Ankara! Ka humbur të dy këmbët, por e lumtur që është gjallë, ajo ka biseduar me shpëtimtarët e saj! (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërI frikësuar? Putin urdhëron Shërbimin Federal të Sigurisë të rrisë vigjilencën ndaj Perëndimit