Ballina Aktualitet Lajme LAJM I TRISHTË: Ndahet nga jeta ish-ushtari i UÇK-së nga Lagjja Teqe...

LAJM I TRISHTË: Ndahet nga jeta ish-ushtari i UÇK-së nga Lagjja Teqe e Tetovës (FOTO)

Disa faqe në facebook, duke iu referuar familjarëve,  kanë publikuar lajmin për ndarjen nga jeta të ish-ushtarit të UÇK-së nga Lagjja Teqe e Tetovës.

Ka ndërruar jetë ish ushtari i UÇK-së
Bekim Hamza nga lagja Teqe e Tetovës

Ka ndërruar jetë Bekim Hamza ish ushtar i UÇK-së. Vitet e fundit Bekim Hamza ka jetuar në Gjermani.

Lajmin për vdekjen e të ndjerit e kanë bërë lajmëruar familjarët ku edhe ka tronditur bashkëluftëtaret, bashkëvendasit dhe të gjithë që e kanë njohur.

Varrimi do të bëhet të mërkurën pas namazit të drekës.
Lavdi të përjetshme të rënëve për Liri! 🇦🇱@tn.lajmelokale
@tetovanews