Ballina Aktualitet Lajme LAJM I TRISHTË/Ndahet nga jeta studenti 20-vjeçar nga Tetova (Foto-Emri)

LAJM I TRISHTË/Ndahet nga jeta studenti 20-vjeçar nga Tetova (Foto-Emri)

Ndërron jetë studenti 20 vjecar nga Tetova
Ka ndërruar jetë 20 vjeçari nga Tetova! Mësohet se i riu ishte Arti Ademi i cili ka ndërruar jetë pas një infarkti siç raportojnë familjarët, transmetojnë portalet nga Tetova.

Lajmi është konfirmuar nga të afërt të të ndjerit në rrjetet sociale.

Arti Ademi ka qenë student në Fakultetin Juridik në Universitetin e Tetovës dhe fëmijë i dy prindërve profesorë universitarë, Valbon Ademit dhe Linda Ademit nga Tearca.

Varimi i të ndjerit do të bëhet nesër 02.03.2023 (E Enjte) pas faljes së namazit të Iqindisë.

@tn.lajmelokale
@tetovanews