Ballina Kronika Aksident me vdekje në Selenicë të Vlorës

Aksident me vdekje në Selenicë të Vlorës

Rrugët e vendit tonë vazhdojnë të përgjaken nga aksidentet automobilistike.

Një aksident me vdekje mësohet se ka ndodhur këtë mbrëmje në Selenicë të Vlorës.

Makina ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka ndërruar jetë një 60-vjeçare.

Ndërsa janë plagosur edhe tre persona të tjerë, të cilët ishin në mjet.

Artikulli paraprakNe kemi dy vizione të së ardhmes, dhe që të dyja janë të gabuara
Artikulli tjetërTë shtëna me armë zjarri në Klinë, dy të plagosur