Ballina Kronika VIDEO/Burrit në Indi i shpërtheu celulari i 11 eurove që po e...

VIDEO/Burrit në Indi i shpërtheu celulari i 11 eurove që po e mbante në xhepin e këmishës

Një burrit 76-vjeçar në Kerala të Indisë i shpërtheu telefoni i tij celular që po e mbante në xhepin e këmishës.

Telefoni celular i 76-vjeçarit shpërtheu spontanisht dhe në video mund të shihet se si i tëri tronditet kur këmisha e tij merr flakë, transmeton Telegrafi.

Gjithçka ndodhi gjatë kohës kur ai po qëndronte në një çajtore në zonën Marottichal, incidenti besohet se ka ndodhur ditë më parë.