Ballina Argëtim Showbiz VIDEO/Luizi i përlotur ka një mesazh për të gjithë

VIDEO/Luizi i përlotur ka një mesazh për të gjithë

Luizi i përlotur ka një mesazh për të gjithë

Luiz Ejlli ka bërë postimin e parë në Instagram nga dora e tij dhe është pikërisht një mesazh falenderues.

Mbështetja për Luizin ka qenë e përmasave të pazakonta dhe ai është cilësuar si një nga banorët më të veçantë të formatit të Big Brother në Shqipëri.

Luizi ka shprehur mirënjohje të përzemërta dhe ka premtuar se do të jetë më afër me publikun përmes këngës.

@tn.lajmelokale
@tetovanews