Ballina Kronika Aksident i frikshëm në aksin Tetovë – Shkup (VIDEO)

Aksident i frikshëm në aksin Tetovë – Shkup (VIDEO)

Një aksident i rrezikshëm ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Shkup – Tetovë, informon KlanM.

Sipas pamjeve të siguruara nga Klan Maqedoni, një automjet i tipit Mercedes, siç duket ka humbur kontrollin dhe është përplasur me mbrojtëset anësore të rrugës.

Përvec anësoreve, automjeti duket se ka goditur edhe disa nga pemët në vijën ndarëse mes korsive, që e bën edhe më të rrezikshëm aksidentin.

Nuk ka ende informata rreth fatit të drejtuesit të automjetit apo edhe nëse ka pasur udhëtarë të tjerë.

Policia është në vendngjarje dhe po rregullon trafikun, ndërsa detaje, pritet të jepen gjatë ditës së nesërme./KlanMacedonia

@tnlajmelokale Aksident i frikshëm në autostradën Tetovë – Shkup | Mercedesi del nga rruga dhe “merr me vete” mbrojtëset anësore dhe drunjtë ndërmjet korsive #tetova #tetove #tetovë #shkup #skopje #aksident #Автомобил се преврте на #автопатот #Скопје –#Тетово ♬ original sound – Tetova News – Lajme Lokale

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tetova News (@tetovanews)

Artikulli paraprakVIDEO/Vritet një person në Prishtinë, ishte në një makinë me targa të Maqedonisë së Veriut
Artikulli tjetërPas skandalit “Partygate”, Boris Johnson i kthehet profesionit të vjetër (dhe me pagesë të majme)