Ballina Argëtim Showbiz FOTO: ‘Çmendet rrjeti’, modelja holandeze tërbon ndjekësit me të pasmet bombastike

FOTO: ‘Çmendet rrjeti’, modelja holandeze tërbon ndjekësit me të pasmet bombastike

Modelja e njohur holandeze, Vera Dijkmans, ka marrë një vëmendje të madhe nga mediat rozë së fundmi për shkak të fotove të saj provokuese.

26-vjeçarja është gjithashtu një adhuruese e madhe e sportit të tenisit, e cila është parë shpesh të postojë foto teksa luan.

Vera Dijkmans është bërë e famshme dhe që është pjesë e portalit me pullë të kuqe, “Onlyfans”.

Artikulli paraprakEdi Rama – rënie stili në Kishinau
Artikulli tjetër“E godita në qafë që të mos vuante”, dëshmia tronditëse e 30-vjeçarit që vrau të fejuarën shtatzënë në Itali