Ballina Argëtim Showbiz Darkoi një natë para vdekjes së tij, femra misterioze tregon gjendjen emocionale...

Darkoi një natë para vdekjes së tij, femra misterioze tregon gjendjen emocionale të aktorit Matthew Perry

Aktori i njohur Matthew Perry një ditë para se të gjendej i vdekur në shtëpinë e tij darkoi me një femër misterioze në hotelin Bel-Air në Los Angeles, Kaliforni.

Mirëpo së fundmi është zbuluar se femra me të cilën ai kaloi pasditen është modelja 25-vjeçare Athenna Crosby e cila ka treguar se aktori “ishte në një gjendje të mirë shpirtërore”.

Pavarësisht që sipas burimeve dyshja dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin, modelja i hodhi poshtë pretendimet duke thënë që ata ishin vetëm miq dhe u njohën disa muaj më parë përmes një shoku të përbashkët.

Ajo gjithashtu u shpreh se Perry ishte “aq i lumtur dhe po tregonte për jetën e tij”.

Aktori u gjet i pajetë vaskën e tij, ndërsa sipas policisë në shtëpinë e tij u gjetën “gjetën antidepresantë dhe ilaçe kundër ankthit në shtëpi”, megjithëse akoma nuk dihet se çfarë mund të ketë shkaktuar vdekjen e Matthew.