Ballina Aktualitet Lajme Protestuesit fajësojnë “shiptarite” pse Gruevski u dënua me 2 vjet burg! Video...

Protestuesit fajësojnë “shiptarite” pse Gruevski u dënua me 2 vjet burg! Video +18 ka sharje, fyerje, racizëm dhe gjuhë të urrejtjes

Artikulli paraprakDEPUTETËT E VMRO-SË LËSHOJNË SEANCËN PLENARE PAS DËNIMIT TË GRUEVSKIT
Artikulli tjetërFluksi refugjatëve, shtohet numri në kufirin Maqedoni – Greqi