Ballina Argëtim Super-dyshja Nush dhe Ana Kabashi vijnë me “Kqyre ti” (VIDEO)

Super-dyshja Nush dhe Ana Kabashi vijnë me “Kqyre ti” (VIDEO)

“Kqyre Ti” është kënga më e re e cila këndohet nga Nush dhe Ana Kabashi. Kënga ka gërshëtim melosin popullor me modernen.

Artikulli paraprakShpikja e fundit e një fermeri…një makinë e drejtuar nga një kalë (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetër​​Policia e Kosovës konfiskon aparaturën në dy kazino në veri të Mitrovicës (Video)