Ballina Showbiz VIDEO/ “Turp të kesh”, këngëtarja reagon ashpër ndaj Arian Çanit: Mos më...

VIDEO/ “Turp të kesh”, këngëtarja reagon ashpër ndaj Arian Çanit: Mos më provoko

Këngëtarja e muzikës popullore, Romina Aliaj i është kthyer keq moderatorit Arjan Çani teksa ky i fundit i tha se kënga e saj kishte nuanca serbisht.

Si duket këngëtarja është kundër këndimit në gjuhën serbe dhe greke. Ajo ka thënë në emision se është raciste nga ky drejtim.

Debati i plotë:

Arjan Çani: Do këndosh greqisht?

Romina Aliaj: Nuk ka shanse. Jam raciste, serbe dhe greke nuk këndoj kurrë. Nuk i dua grekët, mos më provoko.

Arjan Çani: Turp të kesh!

Romina Aliaj: Turp të kesh ti!