E hënë, 27 Shtator, 2021

FOTO/REMZI ALIU: SA E BUKUR LAGJA IME ! (TETOVË, 01.08.2021)

Must Read

Nga Remzi Aliu

I them një qytetari të rastit:
-Pse be i hudhish mbeturinat këtu ?
-E ku ti ҫoj, kur nuk vijnë t’i marrn te shtëpia! (më përgjigjet),
Qetësohem dhe nuk i dhash koment…(por, fola me vetvehten. duke thanë: Te vijnë organet përgjëse, të të dënojnë, atëherë nuk do t’i hudhish, por si duket keni gjetë shtëpi pa të zot!!!

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img