E hënë, 27 Shtator, 2021

Pink në zi, humb njeriun e saj të dashur

Must Read

Pink ka zbuluar së fundmi se babai i saj, Jim Moore ka ndërruar jetë.

Përmes rrjetit të saj social, Instagram , Pink postoi një foto bardh e zi duke kërcyer me babin, në njërën kur ka qenë fëmijë dhe një tjetër ku shfaqet e rritur.“Përgjithmonë”, ka shkruar ajo përkrah fotove.Rreth një vit më parë këngëtarja zbuloi se i ati vuante nga kanceri dhe se ishte nënshtruar një kimioterapie.Ajo tregoi se i ndjeri kishte pësuar dëmtime në shpinë dhe se kishte humbur funksionin në këmbë.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img