Ballina Argëtim Showbiz Pink në zi, humb njeriun e saj të dashur

Pink në zi, humb njeriun e saj të dashur

Pink ka zbuluar së fundmi se babai i saj, Jim Moore ka ndërruar jetë.

Përmes rrjetit të saj social, Instagram , Pink postoi një foto bardh e zi duke kërcyer me babin, në njërën kur ka qenë fëmijë dhe një tjetër ku shfaqet e rritur.“Përgjithmonë”, ka shkruar ajo përkrah fotove.Rreth një vit më parë këngëtarja zbuloi se i ati vuante nga kanceri dhe se ishte nënshtruar një kimioterapie.Ajo tregoi se i ndjeri kishte pësuar dëmtime në shpinë dhe se kishte humbur funksionin në këmbë.

Artikulli paraprakEkspertët: Pacientët me variantin Delta janë dy herë më të rrezikuar për t’u shtruar në spital
Artikulli tjetërU shua një profesor i shquar, me dinjitet të lartë, mbështetës e përkrahës i kulturës…