E martë, 19 Tetor, 2021

Publikohet kënga e shumëpritur nga Dafina & Lyrical Son (VIDEO)

Must Read

Dafina Zeqiri ka bashkuar forcat me Lyrical Son për këngën e re.

Pas suksesit me këngën ‘Hot Shorts’, ata sot publikuan këngën ‘Llafe llafe’.

Për tekstin është kujdesur Elinel dhe Lyrical Son ndërsa për melodinë Dafina.

Kjo këngë është prodhim i Entermedia.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img