E martë, 19 Tetor, 2021

Urimin më të bukur për ditëlindje, Dua Lipa e mori nga vjehrri i saj

Must Read

Një ditë më parë, Dua Lipa festoi 26 vjetorin e lindjes. Këngëtarja festoi mes miqsh, familjarëve dhe kunatës së saj, Bella Hadid. Urimet ishin të shumta, mes së cilëve ka spikatur ai i babait të së dashurit të saj.

Mohamed Hadid postoi në rrjete sociale një foto, të cilën e shoqëroi me disa fjalë të ëmbla për artisten shqiptare. “Ditëlindja më e lumtur për më të talentuarën, të zgjuarën dhe zërin e një engjëlli…dhe dashurinë e djalit tim Anwar. E mrekullueshme.”, shkruan ai.

Kujtojmë që Dua qëndroi në Shqipëri për pushime pak javë më parë. Pasi inspektoi punimet e kopshtit që po ndërtohet nga fondacioni i saj, Dua bashkë me familjarët, të dashurin dhe miqtë shijuan bukuritë e jugut të vendit. /abcnews.al

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img