E hënë, 27 Shtator, 2021

Aksidenti fatal i mori jetën, reperi grek këndoi me artisten shqiptare pak para se të ndërronte jetë (VIDEO)

Must Read

Reperi grek, Mad Clip humbi jetën tragjikisht pas një aksidenti në Athinë në orët e para të mëngjesit. Ai po kthehej nga dasma e mikut të tij, Giorgos Benioudakis, kur humbi kontrollin e makinës dhe u përplas me një shtyllë.

Reperi kishte miqësi dhe me këngëtaren me origjinë shqiptare, Eleni Foureira. Ata morën pjesën në dasmën e mikut të përbashkët ku dhe kënduan në skenë duke argëtuar mysafirët dhe çiftin e sapomartuar.

Foureira dhe Mad Clip kanë bashkëpunuar për një nga hitet më të mëdha të verës “Mporei”. Gjithashtu, dy artistët e njohur po përgatitnin një koncert që do të zhvillohej më 10 Shtator, por fatkeqësisht 34-vjeçari ndërroi jetë pas aksidentit fatal.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Rama mbërrin në Kosovë, pritet me ceremoni shtetërore nga Kurti (VIDEO+FOTO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka arritur në Prishtinë, ku është pritur me ceremoni shtetërore nga kryeministri Albin Kurti,...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img