E martë, 19 Tetor, 2021

Uniformat blu vënë pas hekurave disa persona nga Sllatina, Reçica e Vogël dhe Tetova

Must Read

Mbrëmë (28 shtator), rreth orës 01:30 të mëngjesit, efektivët e policisë të SPB Tetovë kanë p r i v u a r  nga   l i r i a  personat me inicialet V.J. (19) nga Sllatina e Tetovës, B.O. (21) nga Tetova dhe M.B. (18) nga Reçica e Vogël e Tetovës, të cilët gjysmë ore më parë në një pika karburanti në dalje të Tetovës për në Shkup, kanë  s u l m u a r  fiz*ikisht 19-vjeçarin me inicialet B.M. nga Tetova.

Tre personat janë  n d a l u a r  në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit, pas së cilës do të përgatiten parashtresat adekuate sipas  n e n i t 386 të  K o d i t  P e n a l, njofton SPB Tetovë.

Bonus video:

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img