Ballina Teknologji Aplikacioni që ju njofton për çmimin e naftës në Maqedoni

Aplikacioni që ju njofton për çmimin e naftës në Maqedoni

Maqedonia është një vend ku çmimi i karburanteve ende vendoset nga rregulatorët e shtetit, që njihet si Komisioni Rregullator Për Energjetikë, e jo nga tregu i lirë.

KRE çdo javë ndryshon çmimin e naftës dhe benzinës me pakicë, ndërsa ju me aplikacionin Gorivo.mk mund të merrni njoftim direkt në smartfonin tuaj menjëherë sa të ndryshohet çmimi. Kështu keni mundësi të bleni karburant nëse do ketë rritje çmimi.

Gorivo.mk mund të instalohet duke kërkuar në Google Play apo Apple App Store, ose duke klikuar në linqet e mëposhtme:

Kështu çdoherë do keni mundesi të bleni me çmimin me të ulët dhe të merrni me tepër karburant për të njejtën shumë të parave.

Artikulli paraprakSela: Është koha të shkojnë në opozitë e të mbushen me mend
Artikulli tjetërArgjentina “çmonton” Uruguain, Brazili ngec tek e dhjeta (VIDEO)